O mnie

Kim jestem?


Jestem pasjonatem majsterkowania. Chcę, żeby z pozoru trudne projekty stawały się możliwe do wykonania przez niemal każdego. Wyjaśniam, pokazuję, pomagam. To motto przyświeca mi zawsze. Hobby i pasja to mój sposób na życie.


Dlaczego warto majsterkować?

Może dlatego że majsterkowanie to pożyteczne hobby. Pozwala odpocząć od pracy, złapać dystans, zrelaksować się. Jest zarazem produktywne. Często pozwala na samodzielne przygotowanie prezentów dla swoich bliskich, łącząc przyjemne z pożytecznym. Majsterkowanie może być też pasją łączącą pokolenia. Dziecko łatwo jest zarazić swoim hobby, nauczyć tego, co samemu się umie. Wspólna praca i zainteresowania budują więź między dorosłym i dzieckiem. U dzieci majsterkowania rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Pierwsze samodzielnie wykonane prace podnoszą poczucie wartości u dziecka, pozwalają mu posmakować sukcesu i dają poczucie dumy. 

Pomoc

Nie zostawię Was z problemem. Jeżeli nie możecie poradzić sobie z jakimś projektem napiszcie do mnie. Wspólnie rozwiążemy problem. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: dhydzik1@gmail.com.

Blog chroniony jest prawem autorskim. Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie bloga w internecie lub publikacjach drukowanych bez mojej zgody. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz